Hurtigoppslag
  Navn Telefon Mobil E-post
Rektor Aslaug Marie Undheim 51 46 34 01 918 66 550 aslaug.undheim@skole.rogfk.no
Stedfortredende rektor, Elektrofag, Teknikk og ind. produksjon Tor-Magne Rotevatn 51 46 34 03 907 72 629 tor.magne.rotevatn@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Stud.spes. Vg1 Roar Edland-Hansen 51 46 34 83 976 61 974 roar.edland-hansen@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Service og samferdsel, Stud.spes. Vg2, Dalane Utd.senter / RKK Knut Pettersen 51 46 34 76 978 73 555 knut.pettersen@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Stud.spes. Vg3 Tor Dahle 51 46 34 08 918 53 562 tor.dahle@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Tilrettelagt opplæring & Design og håndverk Hilde J. Wathne Mong 51 46 34 07 907 72 247 hilde.w.mong@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Byggfag Sverre Sigmo 51 46 34 55 993 58 267 sverre.sigmo@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Helse & oppvekst, kroppsøving, eksamensansv. Kristin Svendsen 51 46 34 04 400 69 386 kristin.svendsen@skole.rogfk.no
IKT, Systemansvarlig Kjell Edvard Medhaug 51 46 34 06 416 43 986 kjell.edvard.medhaug@skole.rogfk.no
Kontorleder Sigrun Andersen 51 46 34 81 917 11 680 sigrun.andersen@skole.rogfk.no
Driftsleder Rolf Andreas Solås 51 46 34 24 958 14 381 rolf.andreas.solas@skole.rogfk.no
Alle ansatte