Hurtigoppslag
  Navn Telefon Mobil E-post
Rektor Aslaug Marie Undheim 51 92 38 04 918 66 550 aslaug.undheim@skole.rogfk.no
Stedfortredende rektor Tor-Magne Rotevatn 51 92 38 06 907 72 629 tor.magne.rotevatn@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Stud.spes. Vg1 & Bygg- og anleggsteknikk Roar Edland-Hansen 51 92 38 83 976 61 974 roar.edland-hansen@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Stud.spes. Vg2 & Service og samferdsel Knut Pettersen 51 92 38 76 978 73 555 knut.pettersen@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Stud.spes. Vg3, Påbygg Vg3 & Innføringsklassen Tor Dahle 51 92 38 10 918 53 562 tor.dahle@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Design og håndverk & Tilrettelagt opplæring Hilde J. Wathne Mong 51 92 38 09 907 72 247 hilde.w.mong@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Teknikk og industriell produksjon & Elektrofag Ole Garpestad 51 92 38 16 412 80 541 ole.garpestad@skole.rogfk.no
Avdelingsleder Helse & oppvekst, eksamensansv. Kristin Svendsen 51 92 38 07 400 69 386 kristin.svendsen@skole.rogfk.no
IKT, Systemansvarlig Kjell Edvard Medhaug 51 92 38 08 416 43 986 kjell.edvard.medhaug@skole.rogfk.no
Kontorleder Sigrun Andersen 51 92 38 81 917 11 680 sigrun.andersen@skole.rogfk.no
Driftsleder Rolf Andreas Solås 51 92 38 24 958 14 381 rolf.andreas.solas@skole.rogfk.no
Dalane utdanningssenter Gudrun Ellingsen 51 92 38 55 900 32 470 gudrun.ellingsen@skole.rogfk.no
Alle ansatte